Infolinka    e-shop MPL

Pronájem kontejnerů

ALGECO KONTEJNERY V MPL STAVEBNINÁCH

 

POPTEJ SLUŽBU ONLINE


Proč Algeco?

Ušetřete čas, starosti a náklady spojené se spoluprací s více dodavateli současně. Naše produkty k pronájmu jsou okamžitě dostupné po celé zemi s rychlou a bezproblémovou instalací.

klic-(1).png

Řešení „na klíč”
Naše nabídka „na klíč” je řada řešení
na míru vašim potřebám,
nezbytných pro komplexní
realizaci projektu.
Vše si můžete objednat na jednom
místě, u jednoho zástupce.
penize-(1).png

Nejlepší hodnota
Díky úsporám a rozsahu
naše produkty i služby
vyvažují kvalitu
a nabízejí nejlepší
možnou hodnotu.
dum.png

Dostupnost
Z téměř 6 000 jednotek
k pronájmu máme
nejširší nabídku modulů
na českém
i slovenském trhu.
misto.png

Celostátní servis
Díky pobočkám
v Česku i na Slovensku dokážeme
rychle doručit a nainstalovat
moduly až na místo
vaší realizace.

Servis 360°

Jedná se o kompletní, roky prověřená a funkční řešení bez ohledu na velikost projektu, který lze provést „na klíč”. 

SERVIS 360° obsahuje:
  • Podkladové kostky pro vyrovnání podlaží
  • Bezpečnostní vybavení včetně požárního vybavení
  • Klimatizaci i topení
  • Židle, stoly, skříně a regály
  • Sociální zázemí
  • Kuchyňské spotřebiče
  • Pojištění a omezení odpovědnosti za škody
Výborná spolupráce mezi Algeco i MPL Stavebninami umožňuje poskytovat zákazníkům v regionech ta nejefektivnější a cenově nejvýhodnější řešení.

POPTEJ SLUŽBU ONLINE

Oblasti využití

shop-(2).pngKompletní vybavení pro vaše eventy

Každý velký festival či event se vždy potýká s nutností zajistit zázemí pro učinkujícící, personál či diváky. S ohledem na naše dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, přicházíme s možnosti pronájmu dočasných mobilních staveb, sanitárních kontejnerů, oplocení či komplexního zajištění dalších služeb na Vašich akcích.

office-(2).pngKanceláře a administrativní budovy

SMART OFFICE je inteligentní řešení Vašich požadavků na prostor: architektonicky propracované kanceláře, které jsou připravené k nastěhování za pár týdnů a splňují vysoké standardy, pokud jde o individualitu, pohodlí a udržitelnost.  Zároveň zůstávají místnosti vždy flexibilní a jsou připraveny na ekonomický, organizační či personální rozvoj společnosti.

indrustry-(2).pngPrůmysl a energetika

Nabízíme vhodné řešení pro zázemí každé stavby - od jednoduchých kanceláří až po kvalitní a reprezentativní prostory určené pro vedení stavby, velkoprostorové obytné místnosti, snadno udržovatelná sanitární zařízení. Kompletní zařízení staveniště projektujeme a kalkulujeme do 24 hodin. Flexibilní systém jednotlivých modulů umožňuje rychlou výstavbu i demontáž, díky čemuž je zaručen plynulý chod stavby.

storage-(2).pngSkladové kontejnery

Mobilní skladovací kontejnery jsou ideální pro bezpečné skladování materiálů a zařízení. Robustní kontejnery lze také použít jako mobilní dílnu. Vysoká kvalita designu a vybavení. Rychlá dodávka a flexibilita. Oblasti použití: stavby, dílny, zemědělství, průmysl, elektrárny, rafinerie a bezpečnostní služby.

constuction-(1).pngStavební kontejner

Ať už se jedná o samostatně stojící stavební kontejner nebo modulární sestavu, ať už jde o stavební kancelář, sklad nebo denní ubytování: jsme připraveni k okamžitému dodání na vaše staveniště. Nabízíme velký výběr různých kontejnerů pro vaše staveniště, velký, střední, malý a dle použití: obytný kontejner, skladovací kontejner, kontejner stavbyvedoucího a dámské i pánské sanitární kontejnery.

school-(1).pngŠkoly a školky

S kontejnery SMART SCHOOL můžete rychle a flexibilně vytvářet atraktivní místnosti pro pohodlné vzdělávání se všemi digitálními možnostmi. Ať už jako náhradní škola nebo úplně nová budova, se SMART SCHOOL budete těžit ze všech výhod modulárního designu. Školní kontejnery jsou vždy plně přizpůsobeny vašim přáním a možnostem, pokud jde o vybavení a technické možnosti.

oploceni-(2).pngMobilní oplocení a zábrany

Naše mobilní oplocení slouží pro zvýšení bezpečnosti, mohou být použity v jakékoliv prostoru, který vyžaduje vymezení přístupu, jako jsou staveniště, nákupní centra, garáže nebo při veřejných akcích s velkým počtem lidí.
 
POPTEJ SLUŽBU ONLINE