Infolinka    e-shop MPL

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY V BRNĚ

Otevřeno moderní stavební a logistické centrum MPL v Brně
V Brně Přízřenicích již od začátku roku 2022 funguje nové moderní stavební a logistické centrum naší společnosti MPL TRADING, spol. s r.o. V tomto případě se jednalo o stavbu na zelené louce, kdy od jejího prvního nákresu až po vlastní realizaci uplynulo celkem 5 let. V tuto chvíli se středisko těší přízně mnoha stávajících i nově příchozích zákazníků, kteří plně využívají možností moderních komplexních stavebnin.
V lednu 2022 spustily MPL stavebniny v Brně svůj zkušební provoz na nové adrese. Po několika málo měsících se však vedení společnosti rozhodlo spustit MPL Brno naplno a jak jinak než za účasti předních dodavatelů, ale i těch největších odběratelů. Slavnostní den byl stanoven na 28. dubna 2022 a začal akcí s názvem Den otevřených dveří. Tato část dne byla vyhrazena především pro novinky v oblasti stavebních materiálů, nářadí a technologií. Možnost představit své produkty přijali zástupci společností JUB, Baumit, Hasoft, Ejot, Knauf, Fermacell, Ciret, Den Braven, Rigips a XT Line. V průběhu dopoledne se u jejich stánků zastavilo skoro dvě stovky potenciální odběratelů.

DSC_4247.jpg

To nejlepší z celého dne však teprve přišlo. V krátké chvíli se nákladový prostor brněnského MPL proměnil ve velmi příjemné a důstojné prostředí pro Slavnostní otevření tohoto našeho nejmodernějšího střediska. Úvodního slova se chopil Roman Hrabal. Z jeho slov byla od začátku patrná radost, že se záměr postavit nové MPL Brno podařil uskutečnit. Tu umocňoval fakt, že tento objekt byl nominován na ocenění Stavba roku 2021. Avšak zpět k vlastním oslavám. Při otevření jakéhokoliv objektu bývá zvykem přestřihnout červenou stuhu, zde se to však nekonalo. Objekt již slouží svým zákazníkům, a tak se zvolilo nakrojení dortu, čehož se chopil nejen Roman Hrabal, ale také Miroslav Piskla a Vojtěch Hejč, jakožto majitelé a prokurista společnosti MPL TRADING spol. s r.o.

DSC_4349.jpg

Středisko v moravské metropoli bylo postaveno z materiálů, které v jeho skladech běžně zakoupíte i vy. V tomto ohledu se mohlo vedení společnosti spolehnout na velmi kvalitní a léty prověřené materiály svých tradičních dodavatelů. I jejich zástupci byli součástí slavnostní akce, a i oni byli překvapeni tím, jaký přátelský akt na ně v průběhu odpoledne čekal. V areálu MPL Brno bylo společně s jeho výstavbou vysazeno několik mladých stromů, a právě ty se rozhodlo vedení společnosti věnovat svým obchodním partnerům se slovy:
„Pokud se o tyto stromy budeme společně dobře starat, tak i naše vzájemná spolupráce bude i nadále vzkvétat.“

DSC_4489.jpg


Těmi váženými partnery byli: Ing. Jiří Baran (obchodní ředitel, Den Braven), Daniel Křížek (ředitel rozvoje, Diton), Ing. David Krubner (obchodní ředitel, Doornite), Ing. Dominik Hanko (vedoucí prodeje a marketingu, JUB), Ing. Pavel Med (generální ředitel, Baumit), Ing. Ondřej Dvořák (obchodní ředitel, James Hardie), Ing. Martin Šňupárek (vedoucí pro region Morava, Knauf), Ing. Radek Šafář (obchodní ředitel, Rigips), Roman Křivánek (obchodní ředitel, Knauf Insulation), Ing. Libor Holub (obchodně-technický manažer, Knauf Ceiling Solution), Ing. Jakub Richter (obchodní ředitel, Isover).
Pak již v programu následovala především zábava. Více než stopadesát hostů mohlo v průběhu večera shlédnout dvě taneční vystoupení formace Love2Dance, kdy to první bylo speciálně připraveno pro tento den. Na pódiu vystoupil také Jakub Orel, který při své plamenné barmanské show naučil sklenice i lahve s alkoholem létat. Celou akcí se jako červená linie táhla soutěž na profesionálním rally trenažeru, z níž jsme na pódiu ocenili a vyzpovídali tři nejrychlejší jezdce. Celou akci skvěle moderovala Vendula Králíková a hudbou ji doplnil DJ Jan Sosna, v jehož režii byla i závěrečná diskotéka. Profesionální výkon odvedl také tým pod vedením Jakuba Vodárka, který se postaral o vynikající catering.
Jsme velmi potěšení, že MPL Brno skvěle funguje, disponuje kvalitním týmem lidí, který se stará o jeho rozvoj a prodej kvalitních stavebních materiálů.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
 • Knauf Insulation

  Knauf Insulation
 • Rigips

  Rigips
 • Baumit

  Baumit
 • Knauf

  Knauf
 • Isover

  Isover
 • JUB

  JUB
 • Fermacell

  Fermacell
 • Weber

  Weber
 • Den Braven

  Den Braven
 • Bachl

  Bachl