Infolinka    e-shop MPL

Isover

Web: www.isover.cz

Isover Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. 
 
Společnost Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných, již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover, v USA každý pátý dům. Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.
Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover (dříve Orsil), je výrobce tepelných, akustických a protipožárních izolací, který sídlí v Častolovicích. Společnost Isover je nejvýznamnějším výrobcem izolačních materiálů, jednička na českém trhu. Od 1. ledna 1996 je součástí francouzského koncernu SAINT-GOBAIN, divize ISOVER s vynikající vývojovou základnou. Od 1. 1. 2010 Isover nabízí i výrobky z expandovaného polystyrenu a stal se tak firmou nabízející na českém trhu nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejlepší kvalitě. Těší nás, že jsme schopni produkovat materiály prvotřídní kvality z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Vedle tradičních výrobků, umožňujících provádění izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech a potrubních rozvodů, je sortiment rozšířen o další materiály - extrudovaný polystyren, minerální stropní podhledy a také o kvalitní izolační produkty z expandovaného polystyrenu EPS. Isover tedy nabízí nejširší sortiment izolačních materiálů pod jednou značkou.
Izolační materiály z minerálních vláken se v Častolovicích vyrábějí více než 40 let. Další výrobní závody jsou v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou. V Českém Brodě se pěnový polystyrén vyrábí od roku 1996. V Českém Brodě se vyrábějí speciální izolační desky růžové barvy - Sokl a Perimetr. Tento závod je jedním z nejmodernějších provozů na výrobu pěnového polystyrénu v ČR. Nejmladším závodem je výrobní závod v Lipníku nad Bečvou, kde začal trvalý provoz v roce 2009. V závodě se vyrábějí izolační desky ze zpěňovatelného polystyrenu.
Snahou společnosti Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické.
Saint-Gobain, světový lídr v oblasti bydlení a stavebnictví, projektuje, vyrábí a distribuuje materiály pro stavebnictví, nabízí inovační řešení s cílem vyhovět rostoucí poptávce na nově vznikajících trzích, ale i řešení v oblasti energetické efektivnosti a ochrany životního prostředí. 
Saint-Gobain vyznává životní styl, kde se péče o komfort, bezpečnost a estetiku sdružuje s péčí o životní prostředí. Skupina Saint-Gobain byla založena již v roce 1665 Jean-Baptiste Colbertem a může se tak pyšnit téměř 350 lety zkušeností. První zakázkou byla výroba zrcadel do Zrcadlového sálu ve Versailles. V dnešní době působí v 64 zemích světa a zaměstnává tak více než 200 000 osob. V České republice najdete celkem 16 výrobních závodů s více než
4 000 zaměstnanci.
 • Knauf Insulation

  Knauf Insulation
 • Rigips

  Rigips
 • Baumit

  Baumit
 • Knauf

  Knauf
 • Isover

  Isover
 • JUB

  JUB
 • Fermacell

  Fermacell
 • Weber

  Weber
 • Wienerberger

  Wienerberger
 • Den Braven

  Den Braven
 • Bachl

  Bachl