Infolinka    e-shop MPL

Dodavatelé

AMF


Firma Knauf AMF GmbH&Co. KG, se řadí k předním evropským výrobcům podhledových systémů. Nabídka sortimentu zahrnuje jak jednotlivé produkty, vyráběné na bázi minerálních vláken, kovu a dřeva, tak kompletní systémy orientované na řešení estetických, akustických, technických a protipožárních zadání v rámci koncipování interiérů. Desky jsou vyráběné technologií wet-felt na bázi minerální vlny, jílu škrobu a perlitu v tloušťkách od 13 do 40 mm.Armstrong

Společnost Armstrong Building Products je světový lídr ve vývoji a výrobě stropních podhledových systémů. Nabízí nejširší portfolio produktů - tvrdé minerální desky, minerální desky ze skelné vaty a kamenné vlny, minerální desky vyrobené nejmodernější OP technologií, kovové podhledy, dřevěné podhledy a samostatně zavěšené designové podhledy Canopy a Baffle. Tuto širokou nabídku desek společnost Armstrong doplňuje vlastními kompatibilními závěsnými konstrukcemi PRELUDE pro standardní montáž se zámky “hook” i “click”. Dále pak vyrábí konstrukce designové, protipožární, antikorozní, seismické, do čistých prostor s antibakteriální úpravou a integrovaným těsněním, konstrukce pro široké rozpony, atd. Toto rozsáhlé portfolio umožňuje společnosti Armstrong nabízet nejen produkty, ale komplexní systémová řešení akustická, protipožární, hygienická a jiná.

AZ Beton

AZ beton,s.r.o. Výrobce zámkových, plošných a zatravňovacích dlažeb, bednících tvárnic, zdících a štípaných tvarovek, plotových stříšek, obrubníků a jiného betonového zboží.

Bachl

Bachl je výrobcem izolačních hmot z polystyrenu a polyuretanu, polyetylenových stavebních a balicích fólií a parozábran, stavebních výrobků z betonu, plastových oken a dveří.

Baumit

Baumit je vedoucí značka v oblasti fasád, omítek a potěrů. Vyrábí zateplovací systémy, tenkovrstvé omítky, strojní a ruční omítky, štuky a stěrky, sanační systémy, podlahové potěry a stěrky, lepidla pro obklady a dlažby, zdicí malty a betonové směsi.
 

Bayos

Společnost BAYO.S je výrobce nastavitelných zemních vrutů a instalačního nářadí pro zakládání všech typů zahradních staveb. Umožňujeme tak vystavět základy bez betonu, velice rychle, levně a ekologicky.

Beton Brož

Firma Beton BROŽ® - nabízí širokou škálu přes 3300 výrobků, které jsou k dispozici v mnoha ucelených řadách od dlažeb, obrubníků, obkladů, schodů a plotových prvků až po prvky zahradní architektury.
.

Best

BEST je největším českým výrobcem betonových dlažeb, obrubníků, žlabů, palisád, plotovek a zdicích systémů. Všechny výrobky BEST jsou vysoce pevné, mrazuvzdorné a je na ně poskytována záruka 20 let.

Cemix

LB Cemix, s.r.o. je přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: špičkové zateplení, fasády, omítky, malty, podlahy, lepidla, sanace, vše v nabídce jako komplexní systémová řešení.

Cetris

CIDEM Hranice,a.s., divize CETRIS je největším výrobcem cementotřískových desek v Evropě. Nehořlavé desky CETRIS jsou ideální např. na podlahy, fasády, stěny, podhledy a protipožární aplikace.

Ciko

Výrobce a dodavatel keramických a nerezových komínových systémů CIKO, uceleného sortimentu prostupů komínů hořlavými konstrukcemi, komínových stříšek a dalšího komínového příslušenství.

Ciret

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kompletního sortimentu malířského nářadí. Nabízíme nářadí potřebné k přípravě podkladu, produkty pro oblepování a zakrývání, válečky a jejich příslušenství, štětce a štětky, stříkací techniku, řezačky na polystyren, brusky a další.

Clara

Clara Solid Roof je novou značkou na trhu hliníkových a ocelových střešních krytin v ČR. Zahrnuje široké portfolio taškových a trapézových profilů a imitaci falcovaných profilů - klik panel. Dodavateli materiálů pro střešní krytiny Clara jsou renomovaní dodavatelé hliníku a ocelí jako je norské Hydro, švédské SSAB nebo globální výrobce ArcelorMittal. Pro jednoduchou orientaci je značka rozdělena do tří kvalitativních tříd – Luxury, Ambiente a Classic, vzájemně se lišící poskytovanými zárukami a cenou. Na rozdíl od jiných distributorů střešních krytin jsme vypustily nejlevnější materiály, které nejsou dle našeho názoru vhodné na střechy obytných domů, a soustředíme se na kvalitu výrobků, kterou zákazníkům nabízíme. Proto je v našem portfoliu minimální záruka na krytinu 20 let na korozi a 10 let na stálost barvy.

Den Braven

Den Braven je předním světovým výrobcem tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie.

Diton

DITON s.r.o. je český významný výrobce v sortimentu zámková dlažba, venkovní dlažba, plotové tvarovky, ztracené bednění a další druhy venkovní architektury.

Eclisse

Posuvné dveře, které zmizí ve zdi, jsou chytrým řešením, tak proč se držet tradičních konceptů? Zvolte nový směr a neomezujte se.  ECLISSE je odpovědí na nedostatek místa i zajímavým designovým prvkem.

Egger

Pod značkou EGGER sdružujeme obsáhlé spektrum produktů pro výrobce nábytku a výstavbu interiérů, dále pak konstrukční a plošné materiály na bázi dřeva pro dodavatele a výrobce dřevostaveb, jakož i široký sortiment laminátových plovoucích podlah.

Ejot

EJOT – výrobce a dodavatel upevňovací techniky pro ETICS, ploché střechy a obvodové pláště.

DK mont

Společnost DK mont s.r.o.  - přední český a evropský výrobce závěsných a kotvících prvků určených k montáži sádrokartonů, revizních vstupů, tmelů a profilů s více jak 20-ti letou tradicí.

Excel mix

EXCEL MIX CZ, s.r.o. Vývoj a výroba stavebních hmot pro lepení obkladů a dlažeb, zdění, reprofilaci a opravy betonů, opravy a přípravu stavebních podkladů a zateplování budov.

Fakro

Firma FAKRO nabízí střešní okna FAKRO, okna do plochých střech, doplňky k nim: rolety, markýzy, žaluzie. Dále také půdní schody, světlovody, střešní výlezy, elektrické ovládání.
Upozorňujeme na akci pro pokrývače a realizační firmy. Bližší informace na www.fakro.cz.

Fermacell

Fermacell je největším evropským výrobcem a dodavatelem sádrovláknitých desek a systémy suché výstavby fermacell jsou cestou k jednoduchému, cenově atraktivnímu a kvalitnímu řešení pro každou stavbu.

Filplast

Na trhu od r. 1990. Sídlo v Głogówku. Zabývá se výrobou plastových oken, PVC a ALU konstrukcí, rolet, dodávkou vrat, žaluzií atd.. Disponuje 20 000m2 výr. hal a zaměstnává cca 250 prac.. Své výrobky dodává na EU trh.

Flex

FLEX - Německý výrobce elektrického ručního nářadí s více jak 90-ti letou tradicí. FLEX - Výrobce 1. úhlové brusky na světě. FLEX - Nejrozsáhlejší sortiment pro oblast suché stavby. Vše pro zaměření, přípravu, konstrukci i finální úpravy.

Hasoft

Firma HASOFT byla založena v roce 1991. Výroba speciálních maltovin byla zpočátku reprezentována jen jedním produktem – hydroizolační stěrkou LEPENKA V KÝBLU. Díky úspěchu tohoto materiálu na trhu firma přišla s dalšími novinkami – produkty na opravu a sanaci betonu – produkty STAVLEP a SPRAVBETON. Poté každý rok následují nové produkty, které jsou vždy zaměřeny na speciální požadavky stavebního trhu a vyplývají většinou z jeho impulsu. Tento trend zůstává dosud a posledními přírůstky do rodiny speciálních maltovin jsou tak například DRSOŇ, HLUBOŇ a SPÁDOBETON.

Od roku 2005 se firma dále zaměřila na problematiku parotěsnění, nejen v oblasti střech, a parotěsné lepení. A opět podle požadavků trhu nárůstal počet druhů představovaných lepicích pásek, takže dnešní nabídka je velmi komplexní a dává řešení pro téměř všechny stavební situace. Vedle prvních stěžejních pásek jako PAROTĚSNÁ PÁSKA PE PROFI a oboustranné LEPIDLO V PÁSCE PROFI postupně přibývaly pásky se speciálním použitím, jako například butylové, hliníkové, pěnové a fasádní, až se do řady pásek připojily také maskovací pásky, pásky s fólií, výstražné pásky a mnohé další.

Firma také výhradně zastupuje anglickou firmu Kee Klamp Ltd, která je největším světovým výrobcem systému konstrukčních trubkových fitinek. A od roku 2015 naleznete v sortimentu firmy HASOFT též špičkové produkty výrobce Bostik.

Podle hesla Děláme věci, které fungují firma vyrábí a obchoduje produkty již od roku 1991 na nejvyšší úrovni kvality. Důkazem toho jsou realizace pomocí materiálů HASOFT, které svým uživatelům slouží úspěšně a spolehlivě již řadu let, v některých případech dokonce i desetiletí.

Heluz

Český výrobce cihel, společnost HELUZ, nabízí komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu: cihly Family s nejlepšími tepelněizolačními parametry na trhu, keramické stropy, překlady a cihelné komíny.

Het

Výroba a prodej interiérových a fasádních barev, tónovacích barev, tenkovrstvých omítkovin, penetrací, vodouředitelných a rozpouštědlových barev na dřevo a kov, tmelů, malířských a stavebních surovin.

Icopal Vedag

Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem izolací, hydroizolací, střešních systémů asfaltových pásů, komínů, světlíků a dalších produktů.

Isover

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s. Nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací zahrnuje produkty z minerální vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu.

Jaf Holz

VÁŠ DODAVATEL DŘEVAŘSKÝCH MATERIÁLŮ. OSB 3 . stavební řezivo . střešní latě . palubky. hoblované dřevo . terasy . KVH hranoly.laminátové podlahy . dveře SAPELI.
Po–Pá 7:00–16:00 hod.

JAP

Přerovská výrobní společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Svým zákazníkům nabízí stavební pouzdra, schodiště, stahovací schody, nerezové zábradlí, skleněné stěny a designové Grafosklo.

JUB

JUB je mezinárodně působící společnost zabývající se výrobou a prodejem materiálů pro povrchové úpravy v interiéru a exteriéru, především malířských a fasádních barev, omítek a zateplovacích systémů.


Juta

Výrobce podstřešních difúzních membrán JUTATOP, JUTADACH, parobrzd JUTAVAP, parozábran JUTAFOL N, reflexních parozábran JUTAFOL NAL a JUTAFOL REFLEX. Součástí jsou i spojovací systémové komponenty.

Klinker

Dodavatel cihel KLINKER a lícových cihel, obkladových pásků, dlažby KLINKER, parapetních desek a stříšek, kanalizačních cihel, malt a lepidel, střešní krytiny Röben a dalších pálených materiálů.

KM Beta

Společnost KM Beta a.s. se specializuje na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a nově i suchých maltových směsí.

Knauf

Výrobce sádrokartonových stavebních desek, konstrukcí a systémů; sádrových omítek a litých potěrů; malt, štuků, betonů, lepidel, spárovacích hmot a dalších výrobků pro oblast výstavby.

Knauf Insulation

Vyrábíme stavební a technické izolace ze skelné, kamenné a dřevité vlny. Ekologie a zdraví jsou pro nás důležité. Jako jediní vyrábíme skelnou vlnu bez formaldehydu a akrylátu pomocí ECOSE Technology.

Kooperativa

Sortiment výrobků: Ocelové zárubně ZAKO®, ocelové dveře interiérové i exteriérové, otočné i posuvné, požárně odolné do EW/EI 90 DP1, ocelová vrata otočná i posuvná včetně požárně odolných, zakázková kovovýroba. Služby: Vývoj, poradenství, návrh řešení, výroba, doprava, montáž.

Kronospan

Kronospan Jihlava, je jedním z největších a nejmodernějších závodů v Evropě na výrobu  velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Produktová nabídka je rozdělena do řady Kronobuild® (materiál pro stavbu) a Kronodesign® (materiál pro interiér).

Likov

LIKOV s.r.o. - nejvýznamnější výrobce a prodejce stavebních profilů a příslušenství v České republice a jeden z lídrů na evropském trhu. Hlavní činností je výroba stavebních profilů pro tepelnou ochranu budov - ETICS , sádrokartonové konstrukce a omítky.

Masonite

Masonite CZ Jihlava, český výrobce interiérových dveří a zárubní s více než 50letou tradicí, je součástí nadnárodní skupiny Masonite, která vyrábí v 17 zemích, zaměstnává přes 7000 zaměstnanců a působí ve více než 50 zemích světa.

Mirel

Mirel Vratimov a.s. Tradiční český výrobce izolací z pěnového polyethylenu MIRELON® a z extrudovaného polystyrenu STARLON® - termoizolační trubice, pásy a desky, podložky pod podlahy, dilatace, těsnící šnůry atd.

MujBeton

MujBeton.cz je revoluční způsob, jak si jednoduše on-line objednat beton na určené místo kdekoliv v ČR a ušetřit tak spoustu času i energie.
1. Zvolíte místo dodávky betonu
2. Vyberete typ betonu dle Vašeho záměru (základy. plot, schody...)
3. Vyberete potřebné množství betonu
4. Zvolíte nabízené možnosti dopravy a vložíte fakturační údaje
5. A hotovo!

PFT OKNA

PFT Jičín je jedním z největších výrobců plastových oken v České republice. Ve čtyřech velkých výrobních halách vybavených špičkovou technologií může denně vyrobit až 750 oken v bílém i barevném provedení pro všechny druhy staveb. Od svého vzniku v roce 1994 se firma zaměřuje především na výrobu oken se středovým těsněním, která splňují tepelně technické parametry požadované nejpřísnějšími domácími i evropskými normami pro okna v obytných prostorách, zejména nároky na zdravotní nezávadnost.

Premac

Společnost Premac, spol. s r. o. již 22 let úspěšně působí na stavebním trhu. Je největším výrobcem exteriérových zámkových dlažeb na Slovensku a zejména díky kvalitě a širokému sortimentu výrobků patří mezi lídry – výrobce exteriérových betonových dlažeb, prvků zahradní architektury a stavebních materiálů.

Presbeton

Výrobci betonových dlažeb, zdicích a plotových tvarovek, ztraceného bednění, svahových a okrasných tvárnic, zahradních stěn, palisád, laviček, květináčů, schodišťových stupňů a montovaných schodišť.

Purlive

Společnost PURLIVE spol. s r.o. se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti. Úzce spolupracujeme s mnoha odborníky na dalším vývoji a rozvoji  produktů, abychom našim zákazníkům přinášeli výrobky a služby nejvyšší kvality, s co možná nejvyšší užitnou hodnotou.

 

Rigips

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, Divize Rigips je renomovaným dodavatelem systémů suché výstavby. Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Certifikace EN I

Rokospol

Přední český výrobce stavebních hmot, stavební chemie a nátěrových hmot. Naše materiály vynikají prvotřídní kvalitou, o které se můžete sami přesvědčit.

Roto

Tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce plastových i dřevěných střešních oken a půdních schodů v prvotřídní německé kvalitě. Moderní technologie, vysoký uživatelský komfort a elegantní design.
Poradenskou činnost na téma "Renovace střešních oken", naleznete na http://www.vymena-oken.cz/

R.P.I.

Společnost R.P.I. REAL spol. s.r.o. je rodinná firma specializující se velkoobchodní dodávky vinylových dílců značky ADRAMAQ a  dále stavebních a průmyslových profilů značky BOLTA

Sauber

Dodavatel kotevní, upevňovací techniky a stavebního materiálu. Výhradní dovozce značky TOPKRAFT a KRAFTER.

Semmelrock

S dlažbou Semmelrock dáte vašemu okolí výjimečnou atmosféru. Od zámkové dlažby, dlaždic až po obrubníky a palisády. Betonová dlažba moderních formátů a harmonických barev. Grafické návrhy ZDARMA.

Schiedel

Firma SCHIEDEL, s.r.o je předním výrobcem komínových systémů se 70ti letou zkušeností v tomto oboru. Vyvíjí, testuje a vyrábí keramické komíny pro novostavby, nerezové vícevrstvé komíny či materiály pro obnovu stávajících komínů.

Siniat

Společnost Siniat nabízí široký sortiment sádrokartonových a cementových desek pro suchou stavbu. Ty splňují všechny požadavky na požární bezpečnost, odolnost proti vlhkosti, tepelnou izolaci nebo ochranu proti povětrnostním vlivům.

Stavíme svépomocí

Stavíme svépomocí je největší česká stavební komunita. Naším hlavním tématem je sdílení rad, tipů a triků pro stavebníky. Bohužel ne každý stavebník si dokáže udělat všechno sám a občas potřebuje pomoci s některou etapou výstavby, nebo nakoupit výhodněji materiál.

Ursa

URSA CZ je dodavatel tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na bázi skla a izolací z extrudovaného polystyrenu.

Weber

v ČR jeden z nejvýznamnějších výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu.

Wienerberger

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Vyrábí a dodává kompletní cihlový systém POROTHERM, keramické překlady a stropy, akustické a tepelně izolační cihly, obkladové pásky TERCA, dlažbu PENTER a fasádní systém ARGETON. Největší domácí výrobce keramických cihel.

Tamadex

Firma Tamadex s.r.o. je přední český výrobce kovového příslušenství k sádrokartonům, revizních dvířek a sanitárních konstrukcí. V sortimentu revizních dvířek nabízíme širokou škálu možností např. plechová, s sdk výplní, prachotěsná, pod obklad atd.  Specialitou je široká škála protipožárních revizních dvířek do všech typů konstrukcí.
Výhodou je flexibilita v řešení atypických zadání, rychlost dodávek a také stabilní zázemí rodinné firmy s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi i ze zahraničí.

XT line

Náplní společnosti XTline s.r.o. je dovoz a prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů značek XTline, STAVTOOL, HONITON, GK tools a ASSIST.

Ytong

Stavějte rychle, bezpečně a úsporně. Zdící tvárnice Ytong jsou 100% přírodní stavební materiál s výbornými tepelněizolační vlastnostmi. Tvárnice, schody, stropy a střechy tvoří komplexní řešení pro novostavby a rekonstrukce.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
 • AMF

  AMF AMF
 • Bachl

  Bachl Bachl
 • Baumit

  Baumit Baumit
 • Den Braven

  Den Braven Den Braven
 • Fermacell

  Fermacell Fermacell
 • Isover

  Isover Isover
 • JUB

  JUB JUB
 • Knauf

  Knauf Knauf
 • Knauf Insulation

  Knauf Insulation Knauf Insulation
 • PFT OKNA

  PFT OKNA PFT OKNA
 • Rigips

  Rigips Rigips
 • Stavíme svépomocí

  Stavíme svépomocí Stavíme svépomocí
 • Weber

  Weber Weber