Infolinka-banner-2024-(2).png    e-shop MPL

Dodavatelé

AZ Beton

AZ beton,s.r.o. Výrobce zámkových, plošných a zatravňovacích dlažeb, bednících tvárnic, zdících a štípaných tvarovek, plotových stříšek, obrubníků a jiného betonového zboží.

Bachl

Bachl je výrobcem izolačních hmot z polystyrenu a polyuretanu, polyetylenových stavebních a balicích fólií a parozábran, stavebních výrobků z betonu, plastových oken a dveří.

Baumit

Baumit je vedoucí značka v oblasti fasád, omítek a potěrů. Vyrábí zateplovací systémy, tenkovrstvé omítky, strojní a ruční omítky, štuky a stěrky, sanační systémy, podlahové potěry a stěrky, lepidla pro obklady a dlažby, zdicí malty a betonové směsi.

Bayos

Společnost BAYO.S je výrobce nastavitelných zemních vrutů a instalačního nářadí pro zakládání všech typů zahradních staveb. Umožňujeme tak vystavět základy bez betonu, velice rychle, levně a ekologicky.

Cemix

LB Cemix, s.r.o. je přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: špičkové zateplení, fasády, omítky, malty, podlahy, lepidla, sanace, vše v nabídce jako komplexní systémová řešení.

Cetris

CIDEM Hranice,a.s., divize CETRIS je největším výrobcem cementotřískových desek v Evropě. Nehořlavé desky CETRIS jsou ideální např. na podlahy, fasády, stěny, podhledy a protipožární aplikace.

Ciko

Výrobce a dodavatel keramických a nerezových komínových systémů CIKO, uceleného sortimentu prostupů komínů hořlavými konstrukcemi, komínových stříšek a dalšího komínového příslušenství.

Ciret

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kompletního sortimentu malířského nářadí. Nabízíme nářadí potřebné k přípravě podkladu, produkty pro oblepování a zakrývání, válečky a jejich příslušenství, štětce a štětky, stříkací techniku, řezačky na polystyren, brusky a další.

Clara

Clara Solid Roof je novou značkou na trhu hliníkových a ocelových střešních krytin v ČR. Zahrnuje široké portfolio taškových a trapézových profilů a imitaci falcovaných profilů - klik panel. Dodavateli materiálů pro střešní krytiny Clara jsou renomovaní dodavatelé hliníku a ocelí jako je norské Hydro, švédské SSAB nebo globální výrobce ArcelorMittal. Pro jednoduchou orientaci je značka rozdělena do tří kvalitativních tříd – Luxury, Ambiente a Classic, vzájemně se lišící poskytovanými zárukami a cenou. Na rozdíl od jiných distributorů střešních krytin jsme vypustily nejlevnější materiály, které nejsou dle našeho názoru vhodné na střechy obytných domů, a soustředíme se na kvalitu výrobků, kterou zákazníkům nabízíme. Proto je v našem portfoliu minimální záruka na krytinu 20 let na korozi a 10 let na stálost barvy.

Den Braven

Den Braven je předním světovým výrobcem tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn, technických aerosolů nejvyšší kvality a dodavatelům chytrých systémových řešení stavební chemie.

Diton

Společnost DITON s.r.o. vyrábí a dodává nejširší sortiment kvalitních betonových výrobků pro venkovní architekturu. Nabízí širokou škálu tvarů a velikostí, ale i největší výběr z barev a povrchových úprav. Výrobky firmy DITON mají nadčasový design a za jejich kvalitu ručí 20 let. S použitím moderních technologií dokáží vyhovět aktuálním potřebám trhu, ale také předvídat budoucí trendy a vyvíjet nové produkty.

Doornite

Společnost DOORNITE s.r.o. patří k nejvýznamnějším a největším výrobcům interiérových dveří v České republice. Zabýváme se sériovou výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Celkově ročně vyrobíme více než 580 tisíc kusů dveří a zárubní ve 12 různých evropských normách.

Eclisse

Posuvné dveře, které zmizí ve zdi, jsou chytrým řešením, tak proč se držet tradičních konceptů? Zvolte nový směr a neomezujte se.  ECLISSE je odpovědí na nedostatek místa i zajímavým designovým prvkem.

Egger

Pod značkou EGGER sdružujeme obsáhlé spektrum produktů pro výrobce nábytku a výstavbu interiérů, dále pak konstrukční a plošné materiály na bázi dřeva pro dodavatele a výrobce dřevostaveb, jakož i široký sortiment laminátových plovoucích podlah.

Ejot

EJOT – výrobce a dodavatel upevňovací techniky pro ETICS, ploché střechy a obvodové pláště.

Fibran

FIBRAN je nadnárodní průmyslová skupina s 13 výrobními řadami, závody v 6 evropských zemích a obchodními aktivitami v 63 zemích po celém světě. V současné době je 3. evropským výrobcem extrudovaného polystyrenu a má nesporné vedoucí postavení v oblasti tepelné izolace, hlukové izolace a pasivní protipožární ochrany v obytných, občanských i průmyslových stavbách.

DK mont

Společnost DK mont s.r.o.  - přední český a evropský výrobce závěsných a kotvících prvků určených k montáži sádrokartonů, revizních vstupů, tmelů a profilů s více jak 20-ti letou tradicí.

Excel mix

EXCEL MIX CZ, s.r.o. Vývoj a výroba stavebních hmot pro lepení obkladů a dlažeb, zdění, reprofilaci a opravy betonů, opravy a přípravu stavebních podkladů a zateplování budov.

Fakro

Firma FAKRO nabízí střešní okna FAKRO, okna do plochých střech, doplňky k nim: rolety, markýzy, žaluzie. Dále také půdní schody, světlovody, střešní výlezy, elektrické ovládání.

Fermacell

Fermacell je největším evropským výrobcem a dodavatelem sádrovláknitých desek a systémy suché výstavby fermacell jsou cestou k jednoduchému, cenově atraktivnímu a kvalitnímu řešení pro každou stavbu.

Filplast

Na trhu od r. 1990. Sídlo v Głogówku. Zabývá se výrobou plastových oken, PVC a ALU konstrukcí, rolet, dodávkou vrat, žaluzií atd.. Disponuje 20 000m2 výr. hal a zaměstnává cca 250 prac.. Své výrobky dodává na EU trh.

Flex

FLEX - Německý výrobce elektrického ručního nářadí s více jak 90-ti letou tradicí. FLEX - Výrobce 1. úhlové brusky na světě. FLEX - Nejrozsáhlejší sortiment pro oblast suché stavby. Vše pro zaměření, přípravu, konstrukci i finální úpravy.

Hasoft

Firma HASOFT byla založena v roce 1991. Výroba speciálních maltovin byla zpočátku reprezentována jen jedním produktem – hydroizolační stěrkou LEPENKA V KÝBLU. Díky úspěchu tohoto materiálu na trhu firma přišla s dalšími novinkami – produkty na opravu a sanaci betonu – produkty STAVLEP a SPRAVBETON. Poté každý rok následují nové produkty, které jsou vždy zaměřeny na speciální požadavky stavebního trhu a vyplývají většinou z jeho impulsu. Tento trend zůstává dosud a posledními přírůstky do rodiny speciálních maltovin jsou tak například DRSOŇ, HLUBOŇ a SPÁDOBETON.

Od roku 2005 se firma dále zaměřila na problematiku parotěsnění, nejen v oblasti střech, a parotěsné lepení. A opět podle požadavků trhu nárůstal počet druhů představovaných lepicích pásek, takže dnešní nabídka je velmi komplexní a dává řešení pro téměř všechny stavební situace. Vedle prvních stěžejních pásek jako PAROTĚSNÁ PÁSKA PE PROFI a oboustranné LEPIDLO V PÁSCE PROFI postupně přibývaly pásky se speciálním použitím, jako například butylové, hliníkové, pěnové a fasádní, až se do řady pásek připojily také maskovací pásky, pásky s fólií, výstražné pásky a mnohé další.

Firma také výhradně zastupuje anglickou firmu Kee Klamp Ltd, která je největším světovým výrobcem systému konstrukčních trubkových fitinek. A od roku 2015 naleznete v sortimentu firmy HASOFT též špičkové produkty výrobce Bostik.

Podle hesla Děláme věci, které fungují firma vyrábí a obchoduje produkty již od roku 1991 na nejvyšší úrovni kvality. Důkazem toho jsou realizace pomocí materiálů HASOFT, které svým uživatelům slouží úspěšně a spolehlivě již řadu let, v některých případech dokonce i desetiletí.

Heluz

Na začátku byla ručně vyráběná cihla. Dnes již šestá generace potomků zakladatele vyrábí a dodává kompletní cihelný systém HELUZ pro hrubou stavbu do všech zemí střední Evropy. Navíc skupina HELUZ Group expandovala i do jiných oborů, stále však zůstává ryze českou společností.Stavba domu, zejména toho rodinného, je náročnou událostí z mnoha pohledů. Podstatný je promyšlený stavební systém, který je srozumitelný, realizačně jednoduchý a rychlý.
Dnešní nabídka cihelných výrobků čítá stovky různorodých položek. Obvodové cihly s fantastickými tepelněizolačními vlastnostmi, akustické cihly pro vnitřní příčky, keramické stropy a střechy, překlady na stínicí techniku či komínové komplety. Kromě základů tedy vše pro hrubou stavbu od sklepa až po komín.
Náš ucelený systém umožňuje stavebníkům stavit s jediným výrobcem. Výhodou takového postupu je, že prvky již z výroby spolupracují a navazují na sebe. Výsledná obálka je uzavřená jako pouzdro a díky tomu nabývá mnohem lepších vlastností. Se stavebním systémem HELUZ je možné postavit domy s téměř nulovou spotřebou energie bez nutnosti dodatečného zateplování, což za nás vytváří smysluplný celek.
Projekt je třeba plánovat komplexně a kromě cen zvažovat i další parametry. Například energetickou náročnost stavby, nutnost dodatečných oprav nebo její ekologickou stopu.
Stavíte pouze jednou v životě a hotový dům už nelze změnit. Stavte ho tedy pořádně.

Het

Výroba a prodej interiérových a fasádních barev, tónovacích barev, tenkovrstvých omítkovin, penetrací, vodouředitelných a rozpouštědlových barev na dřevo a kov, tmelů, malířských a stavebních surovin.

Icopal Vedag

Společnost Icopal Vedag CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem izolací, hydroizolací, střešních systémů asfaltových pásů, komínů, světlíků a dalších produktů.

Isover

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s. Nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací zahrnuje produkty z minerální vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu.

Isotra

Od našeho založení v roce 1992 Vám přinášíme jen ty nejkvalitnější výrobky z oblasti stínící techniky a náš sortiment neustále rozšiřujeme.

Isoparts

Vyrábíme purenitové izolační podomítkové stavební prvky. Využíváme skvělých vlastností materiálů společnosti PUREN Gmbh k tomu, abychom vám poskytli výrobky, které vám pomohou účinně řešit jindy tak náročné detaily v místech, kde často vznikají tepelné mosty. V našich výrobcích snoubíme kvalitní řemeslné zpracování a unikátní vlastnosti materiálů Purenit a PIR izolačních desek.

Izonil

Hydrofobní omítky IZONIL jsou 100% voděodolné, paropropustné se sanačním účinkem. Neobsahují žádné škodlivé anebo hořlavé látky, jsou přátelské k životnímu prostředí a jsou certifikované i pro styk s pitnou vodou.

Jaf Holz

VÁŠ DODAVATEL DŘEVAŘSKÝCH MATERIÁLŮ. OSB 3 . stavební řezivo . střešní latě . palubky. hoblované dřevo . terasy . KVH hranoly.laminátové podlahy . dveře SAPELI.
Po–Pá 7:00–16:00 hod.

JAP

Přerovská výrobní společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Svým zákazníkům nabízí stavební pouzdra, schodiště, stahovací schody, nerezové zábradlí, skleněné stěny a designové Grafosklo.

JUB

JUB je mezinárodně působící společnost zabývající se výrobou a prodejem materiálů pro povrchové úpravy v interiéru a exteriéru, především malířských a fasádních barev, omítek a zateplovacích systémů.


Juta

Výrobce podstřešních difúzních membrán JUTATOP, JUTADACH, parobrzd JUTAVAP, parozábran JUTAFOL N, reflexních parozábran JUTAFOL NAL a JUTAFOL REFLEX. Součástí jsou i spojovací systémové komponenty.

Klinker

Dodavatel cihel KLINKER a lícových cihel, obkladových pásků, dlažby KLINKER, parapetních desek a stříšek, kanalizačních cihel, malt a lepidel, střešní krytiny Röben a dalších pálených materiálů.

KM Beta

Společnost KM Beta a.s. se specializuje na výrobu betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel, pálených zdicích bloků, stropních vložek a nosníků a nově i suchých maltových směsí.

Knauf

Výrobce sádrokartonových stavebních desek, konstrukcí a systémů; sádrových omítek a litých potěrů; malt, štuků, betonů, lepidel, spárovacích hmot a dalších výrobků pro oblast výstavby.

Knauf Insulation

Vyrábíme stavební a technické izolace ze skelné, kamenné a dřevité vlny. Ekologie a zdraví jsou pro nás důležité. Jako jediní vyrábíme skelnou vlnu bez formaldehydu a akrylátu pomocí ECOSE Technology.

Knauf Ceiling Solutions


Firma Knauf Ceiling Solutions GmbH & Co, se řadí k předním evropským výrobcům podhledových systémů. Nabídka sortimentu zahrnuje jak jednotlivé produkty, vyráběné na bázi minerálních vláken, kovu a dřeva, tak kompletní systémy orientované na řešení estetických, akustických, technických a protipožárních zadání v rámci koncipování interiérů. Desky jsou vyráběné technologií wet-felt na bázi minerální vlny, jílu škrobu a perlitu v tloušťkách od 13 do 40 mm.Kooperativa

Sortiment výrobků: Ocelové zárubně ZAKO®, ocelové dveře interiérové i exteriérové, otočné i posuvné, požárně odolné do EW/EI 90 DP1, ocelová vrata otočná i posuvná včetně požárně odolných, zakázková kovovýroba. Služby: Vývoj, poradenství, návrh řešení, výroba, doprava, montáž.

Kronospan

Kronospan Jihlava, je jedním z největších a nejmodernějších závodů v Evropě na výrobu  velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Produktová nabídka je rozdělena do řady Kronobuild® (materiál pro stavbu) a Kronodesign® (materiál pro interiér).

Likov

LIKOV s.r.o. - nejvýznamnější výrobce a prodejce stavebních profilů a příslušenství v České republice a jeden z lídrů na evropském trhu. Hlavní činností je výroba stavebních profilů pro tepelnou ochranu budov - ETICS , sádrokartonové konstrukce a omítky.

Mirel

Mirel Vratimov a.s. Tradiční český výrobce izolací z pěnového polyethylenu MIRELON® a z extrudovaného polystyrenu STARLON® - termoizolační trubice, pásy a desky, podložky pod podlahy, dilatace, těsnící šnůry atd.

MujBeton

MujBeton.cz je revoluční způsob, jak si jednoduše on-line objednat beton na určené místo kdekoliv v ČR a ušetřit tak spoustu času i energie.
1. Zvolíte místo dodávky betonu
2. Vyberete typ betonu dle Vašeho záměru (základy. plot, schody...)
3. Vyberete potřebné množství betonu
4. Zvolíte nabízené možnosti dopravy a vložíte fakturační údaje
5. A hotovo!

Paramont

Firma Paramont více než dvacet let dodává parapety na český trh. Po celou tuto dobu pomáháme řadě velkých a zavedených firem dotvářet jejich práci v detailech, kterými parapety při dotváření Vašeho interiéru nebo exteriéru bezesporu jsou.
Jsme tým odborníků s bohatými zkušenostmi z reálné praxe a jsme připraveni vyjít vstříc Vašim požadavkům, ať se jedná o originální řešení pro nejnáročnější zákazníky nebo o ekonomické řešení v realizacích, kde je cena určujícím faktorem. A to vždy v maximální kvalitě.
 

Premac

Společnost Premac, spol. s r. o. již 22 let úspěšně působí na stavebním trhu. Je největším výrobcem exteriérových zámkových dlažeb na Slovensku a zejména díky kvalitě a širokému sortimentu výrobků patří mezi lídry – výrobce exteriérových betonových dlažeb, prvků zahradní architektury a stavebních materiálů.

Presbeton

Výrobci betonových dlažeb, zdicích a plotových tvarovek, ztraceného bednění, svahových a okrasných tvárnic, zahradních stěn, palisád, laviček, květináčů, schodišťových stupňů a montovaných schodišť.

Purlive

Společnost PURLIVE spol. s r.o. se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb. Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti. Úzce spolupracujeme s mnoha odborníky na dalším vývoji a rozvoji  produktů, abychom našim zákazníkům přinášeli výrobky a služby nejvyšší kvality, s co možná nejvyšší užitnou hodnotou.

 

Rigips

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, Divize Rigips je renomovaným dodavatelem systémů suché výstavby. Všechny produkty jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin. Certifikace EN I

Rockfon

Dánská společnost Rockfon je předním světovým výrobcem akustických řešení s šedesátiletou historií. Poskytujeme zákazníkům kompletní nabídku akustických stropních systémů, které zahrnují širokou škálu: stropních panelů, samostatných ostrůvků, stěnových panelů, různé závěsné systémy a příslušenství.

Rokospol

Přední český výrobce stavebních hmot, stavební chemie a nátěrových hmot. Naše materiály vynikají prvotřídní kvalitou, o které se můžete sami přesvědčit.

Roto

Tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce plastových i dřevěných střešních oken a půdních schodů v prvotřídní německé kvalitě. Moderní technologie, vysoký uživatelský komfort a elegantní design.

Proklima

Proklima stínící technika s. r. o. jako taková byla zapsána do obchodního rejstříku v prosinci 2005. Tímto zápisem se transformovala z pobočky Servis Climax, a. s. do její dceřiné společnosti. Nyní představuje firmu zcela samostatnou. Naše produktové portfolio se během let rozrostlo na několik desítek druhů produktů s dalšími mnoha variantami barevného a montážního provedení. Nabízíme nejen výrobky značky Servis Climax a. s., ale i dalších společností jako je rakouská Leha nebo firma Bematech. V roce 2021 jsme rozšířili sortiment o garážová vrata od společnosti Hörmann. Kromě maloobchodní činnosti nabízíme i možnost velkoobchodní spolupráce s odběrateli a pozáruční servis výrobků značky Servis Climax, a. s.

R.P.I.

Společnost R.P.I. REAL spol. s.r.o. je rodinná firma specializující se velkoobchodní dodávky vinylových dílců značky ADRAMAQ a  dále stavebních a průmyslových profilů značky BOLTA

Sauber

Dodavatel kotevní, upevňovací techniky a stavebního materiálu. Výhradní dovozce značky TOPKRAFT a KRAFTER.

Semmelrock

S dlažbou Semmelrock dáte vašemu okolí výjimečnou atmosféru. Od zámkové dlažby, dlaždic až po obrubníky a palisády. Betonová dlažba moderních formátů a harmonických barev. Grafické návrhy ZDARMA.

Schiedel

Firma SCHIEDEL, s.r.o je předním výrobcem komínových systémů se 70ti letou zkušeností v tomto oboru. Vyvíjí, testuje a vyrábí keramické komíny pro novostavby, nerezové vícevrstvé komíny či materiály pro obnovu stávajících komínů.

Siniat

Společnost Siniat nabízí široký sortiment sádrokartonových a cementových desek pro suchou stavbu. Ty splňují všechny požadavky na požární bezpečnost, odolnost proti vlhkosti, tepelnou izolaci nebo ochranu proti povětrnostním vlivům.

Ursa

URSA CZ je dodavatel tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací na bázi skla a izolací z extrudovaného polystyrenu.

Weber

v ČR jeden z nejvýznamnějších výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu.

Wienerberger

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. Vyrábí a dodává kompletní cihlový systém POROTHERM, keramické překlady a stropy, akustické a tepelně izolační cihly, obkladové pásky TERCA, dlažbu PENTER a fasádní systém ARGETON. Největší domácí výrobce keramických cihel.

Tamadex

Firma Tamadex s.r.o. je přední český výrobce kovového příslušenství k sádrokartonům, revizních dvířek a sanitárních konstrukcí. V sortimentu revizních dvířek nabízíme širokou škálu možností např. plechová, s sdk výplní, prachotěsná, pod obklad atd.  Specialitou je široká škála protipožárních revizních dvířek do všech typů konstrukcí.
Výhodou je flexibilita v řešení atypických zadání, rychlost dodávek a také stabilní zázemí rodinné firmy s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi i ze zahraničí.

XT line

Náplní společnosti XTline s.r.o. je dovoz a prodej železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů značek XTline, STAVTOOL, HONITON, GK tools a ASSIST.

Ytong

Stavějte rychle, bezpečně a úsporně. Zdící tvárnice Ytong jsou 100% přírodní stavební materiál s výbornými tepelněizolační vlastnostmi. Tvárnice, schody, stropy a střechy tvoří komplexní řešení pro novostavby a rekonstrukce.
 • Knauf Insulation

  Knauf Insulation
 • Rigips

  Rigips
 • Baumit

  Baumit
 • Knauf

  Knauf
 • Isover

  Isover
 • JUB

  JUB
 • Fermacell

  Fermacell
 • Weber

  Weber
 • Wienerberger

  Wienerberger
 • Den Braven

  Den Braven
 • Bachl

  Bachl